07.12.2011

BSC Drukarnia Opakowań S.A. z nowym logotypem

 

BSC Drukarnia Opakowań S.A., jeden z liderów wśród dostawców opakowań z tektury i papieru na polskim rynku, zmienił swój logotyp. Nowy znak graficzny to efekt trwającego procesu rebrandingu spółki mającego na celu pełną integrację z międzynarodową grupą rlc.

 

– Ujednolicenie identyfikacji wizualnej spółki, polegające na zmianie logotypu wynika z zasady: „one face to customer”, dzięki której klienci jednoznacznie skojarzą nas z marką rlc. Tym samym będą spodziewać się identycznych, wysokich standardów obsługi panujących w grupie – powiedział Janusz Schwark, Prezes Zarządu BSC Drukarnia Opakowań S.A.

 

– Członkostwo w grupie wyraźnie polepszyło naszą pozycję, jako liczącego się gracza na arenie międzynarodowej, zrzeszonego w jednej z największych tego typu branżowych organizacji. Udział w strukturze rlc stanowi mocny atut w relacjach biznesowych oraz negocjacjach prowadzonych zarówno z potencjalnymi partnerami biznesowymi, jak i klientami – dodał Janusz Schwark.

 

Grupa poligraficzna rlc Packaging Group jest wysoce specjalistycznym oferentem składanych pudełek dla przemysłu artykułów markowych z rynkami zbytu w całej Europie. W skład grupy poza BSC Drukarnia Opakowań S.A., należą: Colorpack (Berlin), Pharmacenter (Berlin), Leunsiman (Hannover), Aug. Heinrigs (Aachen) oraz Limmatdruck Zeiler AG ze Szwajcarii. Każda z nich dysponuje ofertą pełnego serwisu od projektowania opakowań poprzez ich produkcję, a na logistyce skończywszy.

 

Spółka BSC Drukarnia Opakowań S.A. stała się członkiem grupy rlc w 2004 roku za pośrednictwem inwestora strategicznego – firmy Colorpack GmbH, posiadającego obecnie 35 proc. akcji Spółki i głosów na WZA.