BSC Drukarnia Opakowań S.A.

BSC Drukarnia Opakowań jest czołowym dostawcą opakowań z tektury i papieru na polskim rynku. Ponad 80% produkcji Spółki trafia do znanych, światowych koncernów, m.in. Procter&Gamble, McDonald’s, Henkel, Avon, Colgate.

W ramach ścisłej współpracy z klientami, BSC zarządza całym procesem tworzenia i logistyki opakowań – począwszy od ich projektowania, poprzez produkcję, aż po zarządzanie magazynem i łańcuchem dostaw.

Innowacyjne, unikalne w skali europejskiej technologie, pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości druku i efektów wizualnych.

Aktywnie przyczyniamy się do sukcesu naszych klientów
Janusz Schwark - Prezes Zarządu

Spółka posiada dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne w Poznaniu, w których zatrudnia ponad 400 pracowników.

BSC Drukarnia Opakowań rozpoczęła procedury związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na budowę kolejnego zakładu produkcyjno-magazynowego, a teraz jest na końcowym etapie ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Spółka należy do międzynarodowej grupy poligraficznej rlc Packaging Group, poprzez inwestora strategicznego – spółkę Colorpack GmbH.

Jako członek Global Packaging Alliance (GPA) – międzynarodowego zrzeszenia drukarń z całego świata – BSC Drukarnia Opakowań ma dostęp do najbardziej aktualnej specjalistycznej wiedzy dotyczącej branży oraz może pozyskiwać surowce na preferencyjnych warunkach.

 

BSC Drukarnia Opakowań koncentruje się na produkcji opakowań o wysokim stopniu przetworzenia dla przemysłu FMCG (dóbr konsumpcyjnych szybko rotujących) oraz dla przemysłu farmaceutycznego.

 

Udział w sprzedaży poszczególnych branż

TRWA WCZYTYWANIE DANYCH

Branża farmaceutyczna

Opakowania kartonikowe i ulotki dołączane do tych opakowań produkujemy przestrzegając obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym surowych wymogów dotyczących higieny i bezpieczeństwa. Naszą ofertę uzupełniają dodatkowe usługi dla branży farmaceutycznej, np. stosowanie specjalnych zabezpieczeń przed fałszowaniem, czy też świadczone na zlecenie klientów usługi konsygnacyjne pudełek i ulotek dostarczanych w systemie just in time.

Bezpieczeństwo i proces produkcyjny przebiegający zgodne z normami to jeszcze nie wszystko. W branży farmaceutycznej coraz ważniejsze staje się wyróżnienie produktu na tle innych – poprzez oryginalny projekt i uszlachetnione opakowanie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego „know how” w zakresie konstruowania, uszlachetniania i projektowania.

Branża spożywcza i kosmetyczna

Realizując w praktyce naszą wizję, Klientom z branży FMCG – dóbr konsumpcyjnych szybko rotujących (branża spożywcza i kosmetyczna), oferujemy zindywidualizowane, kreatywne i innowacyjne rozwiązania, które korzystają z efektu synergii i zwiększają przewagę konkurencyjną.

W celu osiągnięcia efektu synergii, BSC Drukarnia Opakowań przejmuje całą odpowiedzialność za zarządzanie opakowaniem – od konsultacji i stworzenia projektu, poprzez produkcję kompleksowego opakowania (w skład którego wchodzą: kartonik, ulotka i etykieta), aż po zintegrowane rozwiązania obejmujące zarządzanie archiwizacją artworków oraz techniki pakowania.