25.11.2011

 

Spółka zależna BSC Drukarnia Opakowań S.A. zmienia nazwę

 

BSC Etykiety Sp. z o.o., należąca do giełdowego producenta opakowań z tektury i papieru BSC Drukarnia Opakowań S.A., zmieni nazwę na BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Wprowadzona zmiana to efekt trwającego procesu przekształcania spółki zależnej w wyspecjalizowanego dostawcę opakowań dla branży farmaceutycznej.

 

W dniu 24 listopada br., Zgromadzenie Wspólników BSC Etykiety Sp. z o.o. podjęło decyzję o zmianie nazwy na BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Zbieżność nazwy ze spółką Pharmacenter GmbH, należącą do  niemieckiego Partnera grupy, ma na celu bezpośrednie skojarzenie z marką rlc.

 

– Przynależność do grona czołowych oferentów opakowań zwiększyło prestiż oraz wiarygodność naszej firmy na arenie międzynarodowej. Zmiana nazwy BSC Etykiety jest kolejnym elementem strategii grupy rlc polegającej na budowie jednolitej sieci drukarń specjalizujących się w obsłudze firm farmaceutycznych w zakresie produkcji opakowań z tektury litej i ulotek papierowych. W ten sposób chcemy zakomunikować, iż nasza spółka zależna wytwarza wysokiej jakości produkty zgodne ze standardami obsługi panującymi w całej grupie – powiedział Janusz Schwark, prezes BSC Drukarnia Opakowań S.A.

 

BSC Drukarnia Opakowań S.A., w ramach środków finansowych uzyskanych w ofercie publicznej, rozpoczął prace polegające na rozbudowie i modernizacji ówczesnego BSC Etykiety Sp. z o.o. w specjalistyczny zakład do produkcji opakowań dla branży farmaceutycznej.